PROPOINT dla naszych uczniów.

W naszej szkole odbyło się pierwsze spotkanie klasy patronackiej z firmą PROPOINT, ponieważ wszyscy zdajemy sobie sprawę jak ważne jest połączenie wiedzy z praktyką. Firma PROPOINT dla uczniów z klasy o profilu technik elektryk przygotowała bogaty pakiet, wspierający ich rozwój:

🔶 Roczne stypendia.
🔶 Praktyki w dziale elektrycznym.
🔶 Zajęcia tematyczne z zakresu elektryki.
🔶 Wizyty studyjne w siedzibie firmy.

Przedstawiciele PROPOINT Mateusz Wicherek, Członek Zarządu PROPOINT S.A., Tomasz Przywara, Prezes Zarządu PROPOINT SERVICES Sp. z o.o. oraz Alicja Strzębała i Aneta Orzechowska z działu HR opowiedzieli uczniom o działalności firmy, prowadzonych projektach oraz pracy w działach związanych z elektryką.
Dziękujemy za objęcie patronatem naszych elektryków!

zdjęcia: PROPOINT S.A.

Previous post Poznajmy się z Tauronem
Next post Talenciaki.
Skip to content