Szkoła pełna talentów.

Szkoła pełna talentów – zbierajmy razem Talenciaki!

Akcja trwa od 01.09.2023 do 5 listopada 2023r., Polega na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz szkoły. Talenciaki będą otrzymywali Państwo podczas zakupów w Lidlu (za każde wydane 50 zł w tym jedno warzywo lub owoc przysługuje jeden Taleciak).

Zebrane Talenciaki można przekazać szkole w formie fizycznej (wrzucając do skrzynki na parterze ) lub elektronicznej (skanując kod QR). Szkoła zebrane Talenciaki wymienia na nagrody z katalogu Lidl (zestawy do eksperymentów, tablice tematyczne, sprzęt sportowy i do rekreacji i wiele, wiele innych)

Dziękujemy za zaangażowanie w pierwszej edycji programu, nie ukrywamy, że liczymy że i w tym roku będziemy mogli doposażyć szkołę w nowy sprzęt dzięki Wam! 🙂

Aneta Kaczmarek- Wdowiak

Previous post Wyprawka szkolna.
Next post Wywiadówki