Ekologia w moim mieście

Z okazji Dnia Ziemi Ekozespoły Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 13 w Zabrzu, Centrum Edukacji Ekologicznej przy Miejskim Ogrodzie Botanicznym w Zabrzu oraz Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie zorganizowały mięszyszkolny konkurs na najlepszą prezentację multimedialną i plakat pod tytułem: "Ekologia w moim mieście".

Podczas międzyszkolnej sesji naukowej w sali konferencyjnej Kąpieliska Leśnego w Zabrzu-Maciejowie zostały zaprezentowane nagrodzone z naszej szkoły prezentacje multimedialne. Uczennica klasy 3LO Marta Czuba zdobyła I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, Aleksandra Biskup i Daria Widera z klasy 3GC zdobyły I miejsce  w kategorii szkół gimnazjalnych, a Kamil Wrzosek uczeń klasy 2LO zdobył I miejsce w kategorii plakat.

Wszystkim zwycięzcom oraz ich opiekunce Pani Joannie Cieplińskiej-Lis należą się ogromne gratulacje.

 

 

 

Zapraszam do obejrzenia nagrodzonych prezentacji:

Komentarze są wyłączone

NOWE KIERUNKI
!!! KLASA LO DLA STEWARDESS i STEWARDÓW ZAPRASZAMY !!!
Dziennik elektroniczny
Dołącz do nas
Konkurs Informatyczny
Dołącz do nas na Facebooku!
Projekty realizowane w szkole
Projekty i nagrody
Pracownia EFS
FUNDACJA ROSA
Chmurka aktualności
70 – LECIE SZKOŁY!