Konkurs o Zabrzu

18 kwietnia 2011 w naszej szkole został przeprowadzony  szkolny etap konkursu miejskiego ”ZABRZE, TO MIASTO W KTÓRYM ŻYJE I CHCĘ JE LEPIEJ ZNAĆ” . W konkursie wzięło udział 9 uczniów gimnazjum.

Uczniowie gimnazjum zostali poinformowani o terminie konkursu z trzytygodniowym wyprzedzeniem oraz zostali poinformowani  o zasadach etapu szkolnego przeprowadzonego na terenie naszej szkoły. Zadania konkursowe to test wyboru składający się z 20 pytań, który uczniowie rozwiązywali  45 minut.

Uczniowie biorący udział w konkursie mogli zdobyć maksymalnie 20 punktów. Zgodnie z zasadami konkursu do etapu miejskiego kwalifikują się uczniowie, którzy zdobędą maksymalną liczbę punktów w etapie szkolnym. Naszą szkołę będą reprezentować  Aleksandra Szaniawska (3GC) oraz Mateusz Zajączkowski (2GC), którzy w etapie szkolnym zajęli I miejsce. Wszystkim uczestnikom gratulujemy zdobytej  wiedzy o naszym mieście.

II etap konkursu odbędzie się 16 maja 2011 o godz. 10:00w Centrum Doradztwa Metodycznego w Zabrzu ul. 3-Maja 95. Jego formuła polega na napisaniu testu (czas trwania 1,5 godz.). Spośród wszystkich uczestników zostanie wyłonionych 3 najlepszych zwycięzców.

Za organizację i przeprowadzenie konkursu na terenie naszej szkoły oraz przygotowanie uczniów do etapu miejskiego odpowiedzialna jest  Jolanta Wilk

Komentarze są wyłączone

NOWE KIERUNKI
!!! KLASA LO DLA STEWARDESS i STEWARDÓW ZAPRASZAMY !!!
Dziennik elektroniczny
Dołącz do nas
Konkurs Informatyczny
Dołącz do nas na Facebooku!
Projekty realizowane w szkole
Projekty i nagrody
Pracownia EFS
FUNDACJA ROSA
Chmurka aktualności
70 – LECIE SZKOŁY!