Sukces ucznia gimnazjum

Dnia 7 marca 2011 odbył się w Rybniku finał konkursu przedmiotowego z geografii. Ten wielki sukces jakim jest zakwalifikowanie się do finału konkursu był udziałem naszego ucznia klasy 2 GC Damiana Bischofa.

 

Damian jest drugim finalistą konkursu przedmiotowego w historii naszej szkoły. Gratulujemy mu sukcesu i będziemy trzymać kciuki za niego w przyszłym roku aby został nie tylko finalistą ale laureatem konkursu przedmiotowego. Ogromne gratulacje należą się także Pani Jolancie Wilk, która przez cały czas przygotowywała Damiana do tego konkursu.

 

Komentarze są wyłączone

NOWE KIERUNKI
!!! KLASA LO DLA STEWARDESS i STEWARDÓW ZAPRASZAMY !!!
Dziennik elektroniczny
Dołącz do nas
Konkurs Informatyczny
Dołącz do nas na Facebooku!
Projekty realizowane w szkole
Projekty i nagrody
Pracownia EFS
FUNDACJA ROSA
Chmurka aktualności
70 – LECIE SZKOŁY!