Ruszył XXVIII Finał WOŚP

19 grudnia w ZS 3 ruszył XXVIII Finał WOŚP. W tym roku zbieramy na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Organizatorami tegorocznej zbiórki są uczniowie klasy 3 LOA/B wraz z wychowawczynią. Przygotowali oni  wiele atrakcji dla uczniów i nauczycieli ZS3, wśród których warto wymienić – licytację plakatów oraz szczęśliwych numerków, loterię, w której każdy los wygrywa. Zapraszamy do wspólnej zabawy, zbieranie funduszy potrwa do 10 stycznia 2020 r. 

Komentarze są wyłączone

NOWE KIERUNKI
!!! KLASA LO DLA STEWARDESS i STEWARDÓW ZAPRASZAMY !!!
Dziennik elektroniczny
Dołącz do nas
Konkurs Informatyczny
Dołącz do nas na Facebooku!
Projekty realizowane w szkole
Projekty i nagrody
Pracownia EFS
FUNDACJA ROSA
70 – LECIE SZKOŁY!