Profesjonalne laboratorium szkoleniowe

28 lutego w naszej szkole prezentował się nowoczesny samochód ciężarowy o wdzięcznej nazwie " Klementyna". Można było uczestniczyć w pokazie profesjonalnego laboratorium szkoleniowego na kółkach, prezentującego nowości z branży elektrycznej. Podczas prelekcji była możliwość zapoznania się z historią firmy WAGO oraz jej rewolucyjną techniką zaciskową.
Na ścianach, w przeszklonej podłodze jak i w zabudowie całego pojazdu, wyeksponowane były wszystkie grupy asortymentowe,
od złączek listwowych po komponenty automatyki. Uczniowie i zaproszeni goście mieli możliwość samodzielnego łączenia przewodów za pomocą złączek. Można było się też przekonać na czym w praktyce polega sterowanie inteligentnymi domami oraz zaobserwować codzienną przygodę, wyzwania i pracę, w której będą uczestniczyć wszyscy Ci co wybiorą zawód elektryka.

 

 

Komentarze są wyłączone

NOWE KIERUNKI
!!! KLASA LO DLA STEWARDESS i STEWARDÓW ZAPRASZAMY !!!
Dziennik elektroniczny
Dołącz do nas
Konkurs Informatyczny
Dołącz do nas na Facebooku!
Projekty realizowane w szkole
Projekty i nagrody
Pracownia EFS
FUNDACJA ROSA
70 – LECIE SZKOŁY!