Polonez na placu Warszawskim

24 stycznia 2019r. na placu Warszawskim w Zabrzu nasi maturzyści zatańczyli po raz 12 poloneza Wojciecha Kilara. W polonezie uczestniczyło 800 tegorocznych maturzystów z zabrzańskich szkół. XII edycję imprezy poprowadzili tancerze Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.  
 W tym roku koordynatorem  był  Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Zabrzu. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele samorządu na czele z prezydentem Zabrza – Małgorzatą Mańką-Szulik, przedstawiciele uczelni wyższych oraz dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych. 
 

 


Komentarze są wyłączone

NOWE KIERUNKI
!!! KLASA LO DLA STEWARDESS i STEWARDÓW ZAPRASZAMY !!!
Dziennik elektroniczny
Dołącz do nas
Konkurs Informatyczny
Dołącz do nas na Facebooku!
Projekty realizowane w szkole
Projekty i nagrody
Pracownia EFS
FUNDACJA ROSA
Chmurka aktualności
70 – LECIE SZKOŁY!