„OPOWIEŚĆ WIGILIJNA”

21 grudnia 2018 mogliśmy obejrzeć przedstawienie przygotowane przez panią Małgorzatę Marzec wraz z uczniami, którzy uczestniczyli w zajęciach koła teatralnego. W świąteczny nastrój wprowadziła nas "Opowieść wigilijna". Przedstawienie za pomocą historii skąpca Scrooge'a (zagranego brawurowo przez Wiktora Garbowskiego) pokazywało, że ważna jest rodzina i czas dobrze spędzony z innymi oraz przestrzegało, żeby nie zatracać prawdziwego ducha świąt. Wszyscy aktorzy świetnie się spisali, każda rola zapadała w pamięć, a kolędniczki z 1loab dostarczyły kolejnej porcji wzruszeń.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, zwłaszcza dziewczynom, które poradziły sobie z kilkoma zadaniami na raz i Dominikowi za wspaniałą realizację dźwięku. Wystąpili: Wiktor Garbowski (Scrooge), Ala Gabor (żona Boba, żona Freda, Duch terażniejszych Świąt, siostra Scrooge'a), Radek Glapiak (Fred), Cezary Toczyński (dobroczyńca), Julia Kuc (Duch Marleya, kolędniczka i narzeczona Scrooge'a), Patryk Augustyn (Bob), Dominik Kwiecień (mały Tim i obsługa techniczna), Błażej Kamiński (Duch Teraźniejszych i Przyszłych Świąt) oraz śpiewające dziewczyny: Natalia Długosz, Gosia Fogel i Wiktoria Mader. Po przedstawieniu wszyscy udali się do klas na wigilie klasowe.

Komentarze są wyłączone

NOWE KIERUNKI
!!! KLASA LO DLA STEWARDESS i STEWARDÓW ZAPRASZAMY !!!
Dziennik elektroniczny
Dołącz do nas
Konkurs Informatyczny
Dołącz do nas na Facebooku!
Projekty realizowane w szkole
Projekty i nagrody
Pracownia EFS
FUNDACJA ROSA
70 – LECIE SZKOŁY!