Bliskie spotkanie z historią

27 kwietnia 2017 r. o godz. 10.00 w Wyższej Szkole Technicznej przy Parku Hutniczym 3 odbyło się „Spotkania z historią” zorganizowane przez MBP w Zabrzu-filię nr 5.
Wzięli w nim udział klasy 2LOAB i 2LOC. Tematem spotkania byli „Policjanci śląscy- ofiary Zbrodni Katyńskiej”. Wykład wygłosili Grzegorz Grześkowiak – przedstawiciel Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Rodzina Policyjna 1939 r. z/s w Katowicach oraz Zbigniew Gołasz przedstawiciel Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN w Katowicach. W swoim wystąpieniu opisali oni historię i martyrologię śląskich policjantów podczas II wojny światowej.

Komentarze są wyłączone

NOWE KIERUNKI
!!! KLASA LO DLA STEWARDESS i STEWARDÓW ZAPRASZAMY !!!
Dziennik elektroniczny
Dołącz do nas
Konkurs Informatyczny
Dołącz do nas na Facebooku!
Projekty realizowane w szkole
Projekty i nagrody
Pracownia EFS
FUNDACJA ROSA
Chmurka aktualności
70 – LECIE SZKOŁY!