Konkurs Turystyczny

21 kwietnia w Hostelu  „GUIDO” odbył się Konkurs Turystyczny – Pasja Podróżowania z hasłem „Wyprawy rowerowe”. Z prawdziwymi zdobywcami różnych części Europy oraz Świata zmierzyli się pasjonaci wypraw rowerowych.
Naszą szkołę reprezentował Marek Jasielun – uczeń klasy 3 TD, którego pasją są różne ekstremalne przeżycia rowerowe, poznawanie nowych okolic i to że jego cały świat kręci się „wokół dwóch kółek”. Marek na swojej drodze zaliczył już wiele wypraw /nie tylko;)/… spokojnych i ” wymagających” w kraju i poza jego granicą. Swoimi przeżyciami z wypraw rowerowych podzielili się pan Marek Juszczak i Dominik Pędziwilk, znani rowerowi podróżnicy, którzy już przebyli….. dziesiątki….  setki tysięcy kilometrów.
Marek zdobył w konkursie wyróżnienie, z czego bardzo się cieszymy, a ja jako wychowawca życzę mu dużo zapału do realizacji swoich pasji…. Zwiedzaj, zdobywaj, zwyciężaj.
 
 

Komentarze są wyłączone

NOWE KIERUNKI
!!! KLASA LO DLA STEWARDESS i STEWARDÓW ZAPRASZAMY !!!
Dziennik elektroniczny
Dołącz do nas
Konkurs Informatyczny
Dołącz do nas na Facebooku!
Projekty realizowane w szkole
Projekty i nagrody
Pracownia EFS
FUNDACJA ROSA
Chmurka aktualności
70 – LECIE SZKOŁY!