DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE!

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Nr 3 im. rtm. Witolda Pileckiego w Zabrzu zapraszają serdecznie uczniów gimnazjów oraz ich Rodziców do wzięcia udziału w DNIU OTWARTYM SZKOŁY, który odbędzie się 26 kwietnia 2017 r. w godzinach od 10:00 do 17:00 w Zespole Szkół Nr 3 przy ul. 3 Maja 118.

W tym dniu nie tylko będzie można zwiedzić naszą szkołę i poznać nauczycieli, ale także porozmawiać o proponowanych przez szkołę kierunkach kształcenia (mamy kilka nowych zawodów!!!), wziąć udział w ciekawych zajęciach, uczestniczyć w konkursach, wziąć lekcję makijażu u naszych wizażystek, lekcję strzelania bramek u naszych piłkarzy czy sprawdzić, w jaki sposób nasi uczniowie zdobywają zawód. Na wszystkich czeka dobra zabawa, liczne atrakcje oraz poczęstunek.

Zapraszamy serdecznie:-)

Komentarze są wyłączone

NOWE KIERUNKI
!!! KLASA LO DLA STEWARDESS i STEWARDÓW ZAPRASZAMY !!!
Dziennik elektroniczny
Dołącz do nas
Konkurs Informatyczny
Dołącz do nas na Facebooku!
Projekty realizowane w szkole
Projekty i nagrody
Pracownia EFS
FUNDACJA ROSA
70 – LECIE SZKOŁY!