Szkolna akcja edukacyjna

Akcja Otwórz Oczy to akcja edukacyjna, której celem jest zwrócenie uwagi uczniów na takie zagadnienia jak: odpowiedzialność prawna młodzieży, środki psychoaktywne oraz szeroko rozumianą cyberprzemoc.

24 listopada uczniowie klasy 1TB i 2TB uczestniczyli w prelekcji prowadzonej przez przedstawicieli Straży Miejskiej i Policji z Zabrza. Prelekcja ta dotyczyła Odpowiedzialności prawnej młodzieży szkolnej. Ponadto, uczniowie klasy 2TB uczestniczyli także w spotkaniu z terapeutą z Ośrodka Profilaktyki i Leczenia Uzależnień, na którym między innymi dowiedzieli się o negatywnym wspływie środków psychoaktywnych na organizm człowieka.

Komentarze są wyłączone

NOWE KIERUNKI
!!! KLASA LO DLA STEWARDESS i STEWARDÓW ZAPRASZAMY !!!
Dziennik elektroniczny
Dołącz do nas
Konkurs Informatyczny
Dołącz do nas na Facebooku!
Projekty realizowane w szkole
Projekty i nagrody
Pracownia EFS
FUNDACJA ROSA
Chmurka aktualności
70 – LECIE SZKOŁY!