Nowy kierunek nauczania

19 listopada 2010 r. o godzinie 11.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. 3-go Maja 91 odbędzie się przyjęcie do społeczności szkolnej ZS Nr 3 w Zabrzu uczniów klasy sportów lotniczych w XI Liceum Ogólnokształcącym oraz Technika Elektryka – specjalność górnicza w Szkole Policealnej Nr 3.

W uroczystości wezmą udział przedstawiciele władz miasta, Aeroklubu Gliwickiego, Kampanii Węglowej KWK „Sośnica-Makoszowy” oraz Dowództwa Sił Powietrznych z Warszawy. Uroczystość zakończy występ Orkiestry Wojskowej z Bytomia.

Komentarze są wyłączone

NOWE KIERUNKI
!!! KLASA LO DLA STEWARDESS i STEWARDÓW ZAPRASZAMY !!!
Dziennik elektroniczny
Dołącz do nas
Konkurs Informatyczny
Dołącz do nas na Facebooku!
Projekty realizowane w szkole
Projekty i nagrody
Pracownia EFS
FUNDACJA ROSA
Chmurka aktualności
70 – LECIE SZKOŁY!