Ślubowanie Samorządu Szkolnego

10 października odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na początku Pani Dyrektor złożyła wszystkim pracownikom i uczniom życzenia z okazji święta. Następnie nowy samorząd złożył ślubowanie przed całą społecznością szkolną. Po uroczystym ślubowaniu został przedstawiony plan pracy na rok szkolny 2013/2014. Przedstawiciel uczniów złożył Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz pracownikom administracji i  pracownikom gospodarczym najserdeczniejsze życzenia. Apel zakończył się piosenką dedykowaną wszystkim nauczycielom.

Samorząd Szkolny
Michał Hoszkiewicz

Komentarze są wyłączone

NOWE KIERUNKI
!!! KLASA LO DLA STEWARDESS i STEWARDÓW ZAPRASZAMY !!!
Dziennik elektroniczny
Dołącz do nas
Konkurs Informatyczny
Dołącz do nas na Facebooku!
Projekty realizowane w szkole
Projekty i nagrody
Pracownia EFS
FUNDACJA ROSA
Chmurka aktualności
70 – LECIE SZKOŁY!