Umowa z firmą KOPEX ELECTRIC SYSTEMS S. A.

W środę 2 października 2013 r. w Zespole Szkół Nr 3 w Zabrzu została podpisana umowa patronacka z firmą KOPEX ELECTRIC SYSTEMS S. A.,  zajmującą się produkcją i obsługą aparatury elektrycznej dla górnictwa.
Dzięki niej uczniowie klas w zawodzie Technik Elektryk o specjalności górniczej będą mieli możliwość praktycznej nauki zawodu na sprzęcie dostarczonym do szkoły przez firmę KOPEX, ponadto, będą mogli odbywać praktyki w oddziałach firmy. Uczniom z najlepszymi wynikami firma proponuje pracę.


 

Komentarze są wyłączone

NOWE KIERUNKI
!!! KLASA LO DLA STEWARDESS i STEWARDÓW ZAPRASZAMY !!!
Dziennik elektroniczny
Dołącz do nas
Konkurs Informatyczny
Dołącz do nas na Facebooku!
Projekty realizowane w szkole
Projekty i nagrody
Pracownia EFS
FUNDACJA ROSA
Chmurka aktualności
70 – LECIE SZKOŁY!