Sportowe podsumowanie

Moi drodzy, miło mi poinformować, że uczniowie naszej szkoły w II semestrze mają wiele osiągnięć sportowych.
Poniżej przedstawiam najważniejsze z nich.

Gimnazjum Nr 15
 
1.  II miejsce w Mistrzostwach Zabrza Szkół Gimnazjalnych w Piłce Koszykowej Dziewcząt.
  • Paliwoda Paula                  III GB
  • Radzikowska Kinga            III GB
  • Wojciechowska Malwina     III GA
  • Augustyn Joanna               III GA
  • Witas  Katarzyna               III GA
  • Kiblerska Martyna              III GA
  • Miś  Paulina                        II GB
  • Madalyr  Monika                  II GA
  • Łapka  Martyna                   II GA
  • Opiekunowie: Ignacy Urbański i Jerzy Huber

2.  W Mistrzostwach Zabrza Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu nasi uczniowie zajęli:
 
  • Indywidualnie-Dziób Bartosz z kl. I GA złoty medal w crawlu na 50m,
  • Moczygęba Mateusz z kl. III GB-złoty medal w klasyku na 50m,
  • Matok Nikola z kl. II GA- srebrny medal w klasyku na 50m,
  • Gabryś Nikola z kl. IGB-brązowy medal w crawlu na 50m
  • Doligawski Mateusz z kl. IIGB –brązowy medal grzbietem na 50m.
Sztafeta 4 x 50m stylem dowolnym w składzie:
  • Dziób Bartosz,
  • Moczygęba Mateusz,
  • Doligawski Mateusz
  • Cierpich Artur
z kl. II GB zdobyła srebrny medal.
 
W klasyfikacji ogólnej nasi pływacy zajęli II miejsce. Opiekun: Ignacy Urbański
 
3.  W Mistrzostwach Zabrza Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców nasi uczniowie zdobyli I miejsce.
  • Kozłowski Patryk kpt.– II TB/C
  • Żywiołek Piotr – I TC
  • Łazowski Tomasz  – I TC
  • Szczerba Piotr – I TC
  • Kozuba Tomasz – I TC
  • Kędra Mateusz – I TA/B
  • Szymański Paweł  – I TA/B
  • Rogóż Dawid – II TA
  • Kowalczyk Kamil – I TE
  • Garbecki Jakub – I TE
  • Wałkuski Robert – III TA/C
  • Jóżwik Daniel – I TE
 
Opiekunowie: Krzysztof Działo i Szymon Spisak
 
 
4.W Mistrzostwach Zabrza Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców nasi uczniowie zdobyli również I miejsce, a ponadto dołożyli do tego sukcesu I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Zabrze – Ruda Śląska, oraz IV miejsce w półfinałach wojewódzkich
 
  • Wałkuski Robert kpt. – III TA/C
  • Kozuba     Tomasz     – ITC
  • Kilian        Przemysław I TC
  • Nowek       Tomasz       I TC
  • Wawrzyn    Daniel       I TC
  • Jarkiewicz   Bartosz     III TA/C
  • Jaruszewski Krzysztof II TA
  • Gajewski     Bogdan      II TA
Opiekun: Szymon Spisak
 
     

Komentarze są wyłączone

NOWE KIERUNKI
!!! KLASA LO DLA STEWARDESS i STEWARDÓW ZAPRASZAMY !!!
Dziennik elektroniczny
Dołącz do nas
Konkurs Informatyczny
Dołącz do nas na Facebooku!
Projekty realizowane w szkole
Projekty i nagrody
















Pracownia EFS
FUNDACJA ROSA
Chmurka aktualności
70 – LECIE SZKOŁY!