Planowanie kariery zawodowej

29 maja 2012 roku Gimnazjum Nr 15 odwiedzili doradcy zawodowi z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej z Dąbrowy Górniczej.

Zajęcia zorganizowane w formie poradnictwa grupowego dotyczyły analizy zainteresowań oraz predyspozycji zawodowych uczniów. Przeprowadzone zostały przez doradców MCIZ w klasie 3 GA i w klasie 1 GB. Uczniowie klasy 1GB mieli okazję również obejrzenia filmu dydaktycznego pt "Planowanie kariery zawodowej". Zajęcia zorganizował w ramach działalności Szkolnego Ośrodka Kariery doradca zawodowy Krzysztof Włochowski.


  

Komentarze są wyłączone

NOWE KIERUNKI
!!! KLASA LO DLA STEWARDESS i STEWARDÓW ZAPRASZAMY !!!
Dziennik elektroniczny
Dołącz do nas
Konkurs Informatyczny
Dołącz do nas na Facebooku!
Projekty realizowane w szkole
Projekty i nagrody
Pracownia EFS
FUNDACJA ROSA
70 – LECIE SZKOŁY!