Konferencja „Moje Miasto”

27 i 28 maja w auli AWF-u w Zabrzu odbyła się II edycja Konferencji naukowej z cyklu Moje Miasto p.n. „Rola sportu i rekreacji w kształtowaniu osobowości młodzieży”. Nasza szkoła była współorganizatorem całej imprezy.

W spotkaniu wzięli udział także Burggymnasium Essen z Niemiec, Szkoła Średnia z Karviny w Czechach, Państwowe Szkoły Budownictwa – Zespół Szkół z Bytomia, IV liceum Ogólnokształcące z Gdyni, II Liceum Ogólnokształcące z Wrocławia, Centrum Edukacji z Zabrza

Komentarze są wyłączone

NOWE KIERUNKI
!!! KLASA LO DLA STEWARDESS i STEWARDÓW ZAPRASZAMY !!!
Dziennik elektroniczny
Dołącz do nas
Konkurs Informatyczny
Dołącz do nas na Facebooku!
Projekty realizowane w szkole
Projekty i nagrody
Pracownia EFS
FUNDACJA ROSA
Chmurka aktualności
70 – LECIE SZKOŁY!