Archiwum z miesiąca Maj 2019

Wizyta TVP3 Katowice

W dniu 20 maja 2019r w Zespole Szkół Nr 3 miała miejsce wizyta TVP3 Katowice. Filmowana była lekcja biologii pt." Wykrywanie związków chemicznych w składnikach pokarmowych". Była to lekcja laboratoryjna, która odbyła się w nowej klasie o nazwie "Akademia Biodoświadczeń", stworzonej w ramach konkursu na "Zieloną Pracownię" dzięki środkom przekazanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Zapraszam do obejrzenia FILMU Przeczytaj resztę tego wpisu »

Otwarcie nowoczesnej pracowni elektrycznej!

4 kwietnia 2019 r. w naszej szkole miało miejsce przekazanie przez firmę Tauron Dystrybucja S.A. nowego specjalistycznego wyposażenia do pracowni elektrycznych. Sprzęt ten posłuży do zdobycia przez naszych uczniów specjalistycznych umiejętności praktycznych, cenionych i poszukiwanych na obecnym rynku pracy w branży elektryczno – energetycznej.