Archiwum z dnia 03-03-2019

Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca br. dołączyliśmy do zabrzańskich obchodów Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Alicja Gabor oraz Błażej Kamiński wzięli udział w uroczystości pod tablicą upamiętniającą płk. Łukasza Cieplińskiego (ul. Wolności 279) o godz. 11.00, a później dołączyli do szkolnych obchodów przygotowanych przez naszych uczniów pod kierownictwem pani Małgorzaty Marzec. Po wprowadzeniu pocztów sztandarowych naszej szkoły oraz SP nr 3 pani dyrektor przywitała zgromadzonych gości m.in. zastępcę prezydenta Zabrza Krzysztofa Lewandowskiego, przedstawiciela Rady Miejskiej pana Dariusza Waleriańskiego, przedstawicieli  Muzeum Górnictwa Węglowego i panią dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3.  Przeczytaj resztę tego wpisu »