Archiwum z dnia 02-03-2019

Wygrana w konkursie!!

Od kilku lat 1 marca jest  świętem Żołnierzy Wyklętych. Tego dnia w kinie Amok w Gliwicach odbyło się wręczenie nagród w IV Wojewódzkim Konkursie "Żołnierze Wyklęci. Niezłomni Bohaterowie". Z największą radością informujemy, że dzieło naszych Uczniów – Moniki Zienkiewicz z 3 LOA/B oraz Samuela Krzyczkowskiego z 3 TB zdobyło I miejsce. Nagrodą jest wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego, który ma odbyć się pod koniec marca br.
Zwycięzcy konkursu zaprezentowali teledysk do piosenki autorstwa Pawła Łukasika "4859", zachwycił on komisję oraz zebranych  na gali gości. Chwalono nie tylko piękne słowa pieśni, ale także przejmujące wykonanie Moniki oraz w pełni profesjonalny teledysk autorstwa Samuela. Opiekunem projektu była polonistka Sylwia Mazuga, wielką pomoc okazali także: Dominik Argasiński z kl. 4 TA oraz nasz absolwent  Krzysztof Cisowski. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i nauczycieli, gratulujemy wszystkim wielkiego sukcesu !!!

Zapraszam do obejrzenia teledysku TELEDYSK