Archiwum z miesiąca Styczeń 2019

Otwarcie Zielonej Pracowni

W piątek 18.01.2019r. w Zespole Szkół Nr 3 im.  rtm Witolda Pileckiego w Zabrzu miało miejsce  otwarcie Zielonej Pracowni'2018 pod nazwą  „Akademia Biodoświadczeń”. Pracownia   powstała dzięki dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  w Katowicach i jest  wyposażona w  nowoczesne pomoce dydaktyczne służce do zdobywania wiedzy  z  nauk przyrodniczych .

Przeczytaj resztę tego wpisu »

„OPOWIEŚĆ WIGILIJNA”

21 grudnia 2018 mogliśmy obejrzeć przedstawienie przygotowane przez panią Małgorzatę Marzec wraz z uczniami, którzy uczestniczyli w zajęciach koła teatralnego. W świąteczny nastrój wprowadziła nas "Opowieść wigilijna". Przedstawienie za pomocą historii skąpca Scrooge'a (zagranego brawurowo przez Wiktora Garbowskiego) pokazywało, że ważna jest rodzina i czas dobrze spędzony z innymi oraz przestrzegało, żeby nie zatracać prawdziwego ducha świąt. Wszyscy aktorzy świetnie się spisali, każda rola zapadała w pamięć, a kolędniczki z 1loab dostarczyły kolejnej porcji wzruszeń. Przeczytaj resztę tego wpisu »