Archiwum z dnia 06-12-2018

Zielona pracownia już działa.

Pod koniec listopada w Zespole Szkół Nr 3 w Zabrzu uruchomiona została nowa sala lekcyjna, którą wyremontowano i wyposażono ze środków pochodzących z Funduszu Ochrony Środowiska w Katowicach.Klasa pod nazwą "Akademia Biodoświadczeń" powstała dzięki projektowi pt."Zielona Pracownia. Dzięki ogromnemu wysiłkowi nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Nr3, zainstalowano nowoczesną interaktywną tablicę multimedialną wraz z rzutnikiem.W klasie znajdują się nowe, piękne ławki,krzesła i meble, mikroskopy,kącik do hodowli roślin oraz liczne pomoce naukowe, które będą służyć do nauki biologii a także rozwijania zainteresowań i pasji przyrodniczych.Koordynatorzy projektu bardzo dziękują za pomoc uczniom klas 4TA i 4TC, którzy w sobotę wnosili pomoce i skręcali meble.

Uroczyste otwarcie planowane jest w styczniu 2019r.