Archiwum z miesiąca Październik 2018

PROGRAM WSPARCIA SZKÓŁ I PLACÓWEK NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w spotkaniach i zajęciach warsztatowych prowadzonych przez specjalistów zabrzańskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Celem, proponowanych wykładów i ćwiczeń, jest rozwijanie wiedzy i umiejętności jego uczestników, a także wzajemne wzrastanie kompetencji.

Więcej informacji do pobranie w pliku pdf. >>link

Ogólnopolski Tydzień Kariery

OTK od poniedziałku 15 do  20 października, jak co roku zawitał do zabrzańskich szkół.
W ramach działań realizowane są różne zadania: spotkania związane
z problematyką doradztwa zawodowego, kiermasz ofert pracy, dni otwarte klasopracowni przedmiotów zawodowych, konkursy.

Dzisiaj w Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Zabrzu odbyła się druga edycja konkursu w naszym mieście pod nazwą  „Chłopska Szkoła Biznesu”.

Jest to bardzo ciekawa i inspirująca metoda pracy z młodzieżą, którą warto wykorzystać na lekcjach przedsiębiorczości czy też działalności gospodarczej.

Przeczytaj resztę tego wpisu »

!!! Klasa mundurowa – straży pożarnej oraz Technik szerokopasmowej komunikacji elektronicznej ZAPRASZAMY !!!