Archiwum z dnia 04-04-2018

Terminy testów sprawnościowych do klasy sportowej.

Dzień Przedsiębiorczości

W kalendarzu ucznia 21 marca zapewne kojarzy się z pierwszym dniem wiosny lub „Dniem Wagarowicza”

Nasi uczniowie aktywnie od wielu lat uczestniczą w „Dniu Przedsiębiorczości”. Podczas tej ogólnopolskiej akcji uczniowie mogą obserwować osoby, na stanowiskach pracy, z którymi wiążą swoją przyszłość zawodową.

Mogli też obserwować pracę, w miejscach, na co dzień nie dostępnych, dowiedzieć się jakie umiejętności i predyspozycje niezbędne są do wykonywania pracy na danym stanowisku. Dzień Przedsiębiorczości to okazja do zapoznania się ze sposobem organizacji i metodami zarządzania firmą.

Nasi uczniowie – a w tym roku było to 26 osób, dzięki przychylności i zrozumieniu przedsiębiorców gościli w różnych zakładach i obserwowali pracę na różnorodnych stanowiskach.

Wszystkim przedsiębiorcom serdecznie dziękujemy i liczymy za równie mocne zaangażowanie za rok.

W tym roku, jak i poprzednich latach szkolnym Koordynatorem Dnia Przedsiębiorczości był doradca zawodowy Krzysztof Włochowski.