Archiwum z miesiąca Grudzień 2017

Najserdeczniejsze Życzenia Bożonarodzeniowe

Odpis 1% podatku

Szanowni Państwo!

Ponownie zwracamy się z prośbą o odpis 1% podatku na rzecz naszej szkoły w ramach programu Twoja Szkoła.

Dzięki uzyskanym środkom, możemy poprawić jakość kształcenia naszych uczniów: wyposażyć naszą szkołę w nowoczesne urządzenia czy też zapewnić uczniom ciekawe programy  edukacyjne.

Z góry dziękujemy za pomoc.

Załączamy ulotkę informacyjną, wzór prawidłowo wypełnionego formularza PIT-37 ( pozycja J i K – odpis) a także link do strony z szerszymi informacjami o programie

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ZS3

Spotkanie z Panem Krzysztofem Jura – pracownikiem firmy Tauron

W dniu 12.12.2017r. w naszej szkole gościliśmy Pana Krzysztofa Jura – pracownika firmy Tauron Dystrybucja S.A.. Przybliżył on naszym uczniom praktyczne informacje dotyczące ochrony przed porażeniem elektrycznym w sieciach rozdzielczych SN i nN, Podał obowiązujące instrukcje eksploatacyjne, dobór środków ochrony przeciwporażeniowej i pokazał jak wyglądają pomiary ochronne w firmie Tauron Dystrubucja.

!!! Klasa mundurowa – straży pożarnej oraz Technik szerokopasmowej komunikacji elektronicznej ZAPRASZAMY !!!