Konkurs „STAN WOJENNY – represje wobec społeczeństwa polskiego od 1981-1983 roku”

14.12.2020 r. w formie zdalnej odbyła się XII edycja konkursu historycznego, „STAN WOJENNY – represje wobec społeczeństwa polskiego od 1981-1983 roku”.Konkurs odbył się pod patronatem Instytutu Pamięci Narodowej, www.ipn.gov.pl, który także ufundował nagrody dla uczestników.
W konkursie wzięło udział 11 uczniów z Zespołu Szkół nr 17 oraz z Zespołu Szkół Nr 3.
Po zaciętej i wyrównanej walce zwycięstwo przypadło uczennicy z Zespołu Szkół nr 17 Magdalenie Proszowskiej, na drugim i trzecim miejscu uplasowały się osoby z naszej szkoły kolejno Marta Gardecka i Aleksandra Hulin. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się dużą wiedzą.
Serdecznie gratulujemy!