Wyróżnienie za teledysk i wykonanie piosenki „Inka – ostatni gryps”!

Teledysk i wykonanie piosenki „Inka – ostatni gryps

Z wielką przyjemnością informujemy, że 29 lutego – podczas gali finałowej  V Wojewódzkiego Konkursu „Żołnierze wyklęci. Niezłomni Bohaterowie” organizowanego przez  Europosłankę Jadwigę Wiśniewską uczniowie naszej szkoły – Natalia Długosz (2 LOA/B) i Patryk Bielat-Rudnicki (1 TBP) zdobyli wyróżnienie za teledysk i wykonanie piosenki „Inka – ostatni gryps”. Słowa napisał nauczyciel historii – Pan Paweł Łukasik.
Gratulujemy Uczniom i zachęcamy do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

Strona organizatora konkursu

Komentarze są wyłączone

NOWE KIERUNKI
!!! KLASA LO DLA STEWARDESS i STEWARDÓW ZAPRASZAMY !!!
Dziennik elektroniczny
Dołącz do nas
Konkurs Informatyczny
Dołącz do nas na Facebooku!
Projekty realizowane w szkole
Projekty i nagrody
Pracownia EFS
FUNDACJA ROSA
70 – LECIE SZKOŁY!